Вхід В Систему | Історична довідка | Контакти |
Розширений Пошук
Галерея » Виставки 2018 року » Відкриття 1 лютого 2018 року » Виставки ЗОНСХУ 2006-2017 » Виставки 2007 року » Виставка О Демиденка, В Гавронського та В Кругляка

Дії

Переглянути Слайдшоу (на цілий екран) Слайд-шоу
Попередження: блок core.NavigationLinks не існує.

Виставка О Демиденка, В Гавронського та В Кругляка

У виставковій залі ЗОНСХУ відкрито виставку запорізьких митців Олександра Демиденка, Володимира Гавронського та Віталія Кругляка. Вони належать до генерації, котра прийшла в мистецтво наприкінці вісімдесятих років і на разі відіграє провідну роль в мистецькому житті Запоріжжя. Олександр Демиденко, Заслужений художник України, відсвяткував в цьому році 55-річчя, отже виставка є етапною для нього. В експозиції представлено понад сімдесят живописних творів різних періодів. Живописна манера Олександра Демиденка виникла і розвивається у безпосередньому спілкуванні з натурою. Участь у вітчизняних та міжнародних пленерах – важлива складова його творчості. Творчий метод митця в різні роки поєднував стильові ознаки модерну, сюрреалізму та імпресіонізму.
Скульптор Володимир Гавронский відзначає 20-річчя творчої діяльності. На виставці представлено зразки станкової скульптури останніх років. Проте, більшість з них мають монументально-декоративну зорієнтованість. В динамічних темах, в тонкому розв’язанні об’ємів та фактур втілено естетику синтезу скульптури з природнім середовищем. Іронія як засіб створення художнього образу є визначною в творчості Володимира Гавронського.
Як живописець Віталій Кругляк сформований, насамперед, досвідом роботи в монументальному мистецтві. Сучасні станкові твори митця мають сюрреалістичне забарвлення, що виявляється в загадковості сюжетів та імпровізаційності виникнення образів. Історичний жанр, відчутий як можливість асоціативного осмислення історії, є одним з провідних в творчості митця.
Оксана Алексєєва, мистецтвознавець

Дата: 08.01.08
Розмір: 7 елементів
P1090268.jpg
P1090270.jpg
P1090275.jpg
P1090281.jpg
P1090288.jpg
P1090294.jpg
P1090266.jpg
   
 
Powered by Gallery v2.3